„Margarett” to firma działająca od 1968 roku zajmująca się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych sukni ślubnych. Jest to firma rodzinna, prowadzona od wielu pokoleń. Wysokogatunkowe materiały i jakość szytych przez “Margaret” sukni to priorytet.

Suknie ślubne „Margarett” szyte są z wysokogatunkowych materiałów sprowadzanych z Włoch i Francji. Każdego roku powstaje nowa kolekcja obejmująca około 40 sukni ślubnych, w oparciu o najnowsze trendy w modzie ślubnej. Są one opracowywane przez projektantów pracujących wyłącznie dla „Margarett”, co czyni te kolekcje niepowtarzalnymi i wyróżniającymi się spośród innych. Atutem sukni ślubnych “Margarett”  jest ich personalizacja, tzn. modelowanie, wykrój i szycie na indywidualne zamówienie Panny Młodej. Polityką firmy jest indywidualne podejście do każdej Klientki, i dopasowanie sukni ślubnej tak, aby podkreślić jej urodę i odzwierciedlić charakter.

 

Vanessa jest producentem sukien ślubnych od 1994 roku.Od wielu lat współpracuje z włoską firmą LORETTA. Projektantki Vanessy wraz z projektantami firmy LORETTA tworzą niepowtarzalne wzory sukien, które cieszą się uznaniem w Polsce i zagranicą.

Niezaprzeczalnym atutem firmy są wysoko wykwalifikowane krawcowe – specjalistki w swojej dziedzinie i nowoczesny park maszynowy. W produkcji Vanessa wykorzystuje najnowsze technologie w dziedzinie produkcji odzieży.Motto firmy to jakość i terminowość realizowanych zamówień oraz elastyczność.